X

Dış Cephe Vinil ( Branda ) Germe

Hayal REKLAM ve MİMARLIK dış mekanlarda size özel tasarımlarla firmanızı en kaliteli ve profesyonel şekilde temsil ediyor. 

Dış cephede vinil germe yöntemi ile araç ve yaya sirkülasyonunun yoğun olduğu bölgelerde firmanızın reklamını mega boyutlarda yapmanıza yardımcı olur. Bu şekilde devasa görseller insanların görsel hafızasında kalma ve bilinç altına yerleşmesi ile bilinir. İnsanların daha sonra sizi tercih etmelerinde önemli bir rol oynar. 

 

Dış cephe vinil(branda) germe uygulamaları için en doğru adres Hayal reklam ve MİMARLIK olmaya devam etmektedir. Vinil ( branda ) germe uygulamaları  , ışıklı reklam tabela uygulamalarına nazaran daha uygun fiyatta yapılan uygulamalardır. Bu brandaların kullanım amacı daha çok kısa süreli reklam çalışmaları olmaktadır. Örneğin ; inşaat çalışma alanını kapatmak , aylık ve yıllık değişen cephe reklamları , inşaat krokilerini ve satışlarını temsil eden görseller , emlakçıların bilgi amaçlı kullandığı göreseller , platform arkası reklamlar gibi genellikle geçici çözümler üretmek için kullanılmaktadırlar .

Profesyonel tavsiyeye ek olarak tamamen ücretsiz bir çalışma için fiyat teklifi isteyin.
Ücretsiz fiyat teklifi